img not found!
img not found!

Çocuk & Veli Görüşleri

Kida Okulları Çocuk & Veli Görüşleri
img not found!

”Okul öncesi eğitim dediğinizde ilk aklıma gelen okul kendisi. Oğlumun eğitimi anlamında çok güzel şeyler kattı okulumuz. İyi ki karşımıza çıkmış ve iyi ki bu okulda eğitim alıyoruz.”

GÖZDE A.


”Çocukların evi rahatlığıyla kalabildiği, motor becerilerini ve duyusal gelişimlerini tamamlayabildiği çok güzel bir okul. Bahçe olması, çocukların doğal ortamla iç içe olduğu, doğal besinlerle beslenebildiği harika bir okul…”

BURCU Ü.


”Kreş anlayışını değiştiren, doğal ortamıyla, tam organik mutfağıyla, samimi işletme sahipleriyle, her açıdan donanımlı öğretmenleriyle ve en önemlisi çocuklarımıza sundukları sımsıcak ve öğrenmeyi öğreten ortamıyla harika bir eğitim yuvası. İyi ki KİDA’lıyız… Emek saygı gerektirir…”

SEDA K.


”Kida, öğrencilerine sadece öğretmeyen onlara öğrenmeyi de öğreten,kızımın ikinci yuvası,benim de ”keşke yeniden çocuk olsam” dediğim yer.. İyi ki varsınız Kida ailesi sizi çok seviyoruz…”

ÖZGE Y.


”Temiz, titiz, doğal hayat tarzında/ tadında, organik yaşamdan ödün vermeden, çocukları yaşlarını aşan gereksiz formalitelere boğmadan, okul öncesi eğitime multidisipliner yaklaşan bir eğitim yuvası…”

AHMET Ö.


”Bazı şeyler hayatımızı güzelleştirir, değer katar. KİDA bizim için sevgi, mutluluk, coşku demek. Heyecanla anlatılan anılar, sıcak kurabiye kokusu, kocaman gülümseme demek. Sizi seviyoruz KİDA ailesi.”

TUĞBA T


”Güle güle git, sevgiyle kal. KİDA mutfağı bekliyor bizi. KİDA bahçesi bekliyor bizi diye okula giden ve okuldan gelen bir kızım var:) Çocukları yaptıkları her işe katarak onlara bir birey olduklarını en iyi şekilde hissettiren, bahçesiyle çocukları doğaya doyuran hayvanları ile sevgi aşılayan bize kendimizi iyi hissettiren bir yuva.”

AYŞE G.


”Kızım için güzel bir okul ararken tavsiyeler vasıtasıyla Kida’yla tanıştık, bize hem okul, hem ev, hem aile oldular. Hem hijyenik, hem doğal organik gıdalarla besleniyor çocuklarımız. Kocaman özgürce koşup oynadıkları bahçeleri var. İyi ki varsın Kida, çocuklarımıza gösterdiğiniz özveri için binlerce kez teşekkürler…”

EMİNE Ç.